...
Zapraszamy do kontaktu. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
08:00-16:00

E-mail: biuro@bionateo.com

Telefon komórkowy: +48 575 285 885
Telefon stacjonarny: 62 597 76 88

Bionateo sp. z o. o.
ul. Chocimska 6
62-800 Kalisz


FORMULARZ KONTAKTOWY:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imię, nazwisko oraz adres e-mail przez Bionateo Sp. z o.o., ul. Chocimska 6, 62-800 Kalisz w celu kontaktu zwrotnego.*

  Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego obiecujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

  Informujemy, że wyrażając poniższą zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: biuro@bionateo.com. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

  icon Prozdrowotne produkty
  icon Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  icon Bezpieczne zakupy
  icon Opieka stałego konsultanta

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

   
  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.