Kategorie

Liquidy CBD
Olejki CBG
Produkty do dezynfekcji
CannabiGold
Artykuły spożywcze z konopi
Herbata konopna
Olejki CBDA
Dermokosmetyki z CBD
Kapsułki CBD
Olejki CBD
Pozostałe suplementy
Pasty CBD
Susz CBD

Filtry

Cena

Marka

India Cosmetics
Kombinat Konopny
JointBOX
ALTAIO
Annabis
BioBloom
CannabiGold
Cibdol
Cibiday
Harmony
Hemptouch
Invex Remedies
Medi-Wiet

Stężenie

96%
70%
80%
0-5%
11-15%
16-20%
21-30%
31-60%
6-10%

Innowacyjne olejki od renomowanego producenta z Austrii

BioBloom to firma z Austrii specjalizująca się w produktach pozyskiwanych z konopii. Konopie, na których bazują olejki BioBloom, uprawiane są w sposób ekologiczny, zrównoważony i przyjazny środowisku. Uprawy zajmują 150 hektarów, na najlepszej jakości glebie. Nasiona są zbierane i przetwarzane ręcznie. Rodzinne przedsiębiorstwo kreuje produkty na bazie konopi we współpracy z lekarzami, ekspertami w dziedzinie farmacji oraz specjalistami od konopi. Są one zatem wynikiem szeroko zakrojonej kooperacji, połączonej z bogatym doświadczeniem zbieranym od kilkudziesięciu lat. Misją marki jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, czystych, wartościowych i posiadających liczne prozdrowotne właściwości. Liczy się dla nich też zrównoważona, ekologiczna produkcja, która odbywa się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Sortowanie

Ilość produktów: 3

Olejki BioBloom najwyższej jakości

W naszej bogatej ofercie znajduje się wiele produktów od renomowanego producenta Bio Bloom. Znajdziecie w niej między innymi olejki BioBloom CBD/CBDa oraz herbaty z czystych kwiatów konopi, zarówno te sypane, jak i w torebkach. Produkty od BioBloom są najwyższej jakości a właściciele firmy wierzą w najwyższy poziom czystości. Olejki BioBloom są zatem nieprzetworzone i zawierają wszystkie naturalnie występujące kannabinoidy, flawonoidy oraz terpeny.

Oferowane przez nas olejki dostępne są w dwóch pojemnościach, różniących się od siebie dodatkowo poziomem stężenia kannabinoidów. Posiadamy te o stężeniu cztero procentowym, sześcio procentowym oraz ośmio procentowym. Wybór konkretnego produktu zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Producent zaleca, aby nie przekraczać dziennej dawki olejku BioBloom wynoszącej 10 kropli (5 kropli 2 razy dziennie) Krople aplikujemy pod język. Olejki od tego producenta nie zawierają sztucznych dodatków, są nieuzależniające oraz nie wykazują działań psychoaktywnych. Są zatem w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.