Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają ściśle określone normy produkcji. Zaawansowane testy laboratoryjne, jakie przechodzą zanim trafią do sprzedaży, zapewniają odpowiednią jakość i absolutne bezpieczeństwo stosowania.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dystrybuujemy wyłącznie sprawdzone oraz wysokiej jakości marki produktów z konopi.
Budujemy zespół specjalistów, pasjonatów, naukowców i lekarzy zaangażowanych w rozwój rynku konopnego w Polsce i na całym świecie.

Dbamy o każde zamówienie począwszy od produkcji, przetwarzania, pakowania i dostawy bezpośrednio do klienta.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.