...
Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają ściśle określone normy produkcji. Zaawansowane testy laboratoryjne, jakie przechodzą zanim trafią do sprzedaży, zapewniają odpowiednią jakość i absolutne bezpieczeństwo stosowania.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dystrybuujemy wyłącznie sprawdzone oraz wysokiej jakości marki produktów z konopi.
Budujemy zespół specjalistów, pasjonatów, naukowców i lekarzy zaangażowanych w rozwój rynku konopnego w Polsce i na całym świecie.

Dbamy o każde zamówienie począwszy od produkcji, przetwarzania, pakowania i dostawy bezpośrednio do klienta.
icon Prozdrowotne produkty
icon Darmowa dostawa powyżej 200 zł
icon Bezpieczne zakupy
icon Opieka stałego konsultanta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

 
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.