Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autoagresji.

Ten dzień przypomina nam, że na świecie istnieją osoby które zmagają się z cierpieniem, poczuciem winy, z chęcią samounicestwienia. Autoagresją może być nie tylko fizyczne szkodzenie swojemu ciału, ale także alergie, choroby skóry, a nawet nowotwory. Dzisiaj wzywamy do dbania o siebie i do pogłębiania swojej samoświadomości.
O wpływie konopi na zachowanie dzieci autystycznych i na potwierdzenie działania CBD na agresję przekazujemy historię leczenia autoagresji CBD.

Każda taka historia powinna być rozpowszechniana, abyśmy mieli świadomość ile dobra może przynieść nam natura w postaci produktów zawierających wysokie stężenie występującego w roślinach konopi kannabidiolu CBD.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.