Susz z konopi to jedna z najlepszych opcji na wartościowe herbaty ziołowe.

Przyjmowanie konopi w postaci naparu to jeden z najwygodniejszych i najmniej uciążliwych sposobów na ich dawkowanie. Herbata konopna produkowana jest z wysuszonych liści wyselekcjonowanych odmian konopi siewnych, które są w pełni legalne, uprawiane w Europie w sposób organiczny i naturalny, bez wykorzystywania nawozów sztucznych. Psychoaktywność w tego rodzaju konopiach jest bardzo niska - ze względu na niewielkie stężenie THC, przygotowany napar jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje uzależnienia.

Sortowanie

Ilość produktów: 4

Herbata z konopi - jak parzyć?

Jej regularne spożywanie pozwala na efektywne zwalczanie wielu dolegliwości i problemów zdrowotnych. Napar z konopi siewnych pomaga usunąć problem dokuczliwych migren, obniża cholesterol oraz wspomaga układ odpornościowy, dzięki czemu jest szczególnie zalecany osobom w stanie rekonwalescencji, po długich, ciężkich chorobach. Herbata z konopi pomaga też wyregulować poziom cukru we krwi oraz obniża ciśnienie krwi. Zawarte w konopiach kwasy omega-3 i omega-6 wspomagają także walkę z takimi chorobami, jak Alzheimer.

Herbatę konopną przygotowuje się jak każdą inną herbatę ziołową. Do kubka gorącej, ale nie wrzącej wody wrzucamy jedną łyżeczkę stołową suszu. Następnie pozostawiamy ją pod przykryciem do zaparzenia, na czas od pięciu do ośmiu minut. Do jej parzenia nie zaleca się używania metalowych przyrządów. Dla osób, które nie przepadają za smakiem suszonych kwiatów konopi siewnych, poleca się wykonanie mieszanki z innymi ziołami, na przykład z miętą. Na rynku dostępne są także specjalne mieszanki suszu konopnego z suszonymi owocami, co szczególnie przypadnie do gustu osobom lubującym się w naparach nieco słodszych.

Selekcja herbat z konopii najwyższej jakości

Dostępne w naszym sklepie internetowym Bionateo herbaty z konopi to produkty od renomowanych producentów. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i wydajność. Konopie, z których wykonuje się susz na napar, są ręcznie zbierane, z ekologicznych upraw z europejskich, certyfikowanych plantacji. Kupując nasze produkty, masz pewność, że będą bezpieczne i korzystne dla twojego zdrowia i organizmu. Najwyższa jakość idzie u nas w parze z korzystną ceną - zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem!

icon Prozdrowotne produkty
icon Darmowa dostawa powyżej 200 zł
icon Bezpieczne zakupy
icon Opieka stałego konsultanta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.