Wszystkich naszych użytkowników, którzy odwiedzają Fanpage CBD pragniemy poinformować, że nie działa nie tylko nasza strona, ale awaria nastąpiła globalnie.  Facebook w dniu dzisiejszym tj. 11.03.2020 może działać niestabilnie. Zgodnie z diagramem strony https://downdetector.pl/status/facebook/ co raz większa liczba użytkowników zgłasza problem. 

Sytuacja najbardziej odczuwalna jest dla posiadaczy komputerów PC. Na aplikacji do tej pory nie zauważono problemu z dostępem. Zachęcamy Państwa do monitorowania dostępu oraz kontaktu przez tradycyjne formy: mail, telefon lub asystent na naszej stronie www. 

icon Prozdrowotne produkty
icon Darmowa dostawa powyżej 200 zł
icon Bezpieczne zakupy
icon Opieka stałego konsultanta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.