Wszystkich naszych użytkowników, którzy odwiedzają Fanpage CBD pragniemy poinformować, że nie działa nie tylko nasza strona, ale awaria nastąpiła globalnie.  Facebook w dniu dzisiejszym tj. 11.03.2020 może działać niestabilnie. Zgodnie z diagramem strony https://downdetector.pl/status/facebook/ co raz większa liczba użytkowników zgłasza problem. 

Sytuacja najbardziej odczuwalna jest dla posiadaczy komputerów PC. Na aplikacji do tej pory nie zauważono problemu z dostępem. Zachęcamy Państwa do monitorowania dostępu oraz kontaktu przez tradycyjne formy: mail, telefon lub asystent na naszej stronie www. 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Bionateo Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.